Zabezpieczenie elementów niemalowanych to przy pracy z systemem Dialcolor najbardziej pracochłonny etap. Czas to najcenniejszy i najbardziej deficytowy towar, dlatego tak ważne jest użycie odpowiednich materiałów.
Taśma z folią pozwala za jednym razem okleić krawędzie i zabezpieczyć pas szerokości 55 cm, co w zupełności wystarcza, aby chronić powierzchnie niemalowane przed zachlapaniem.
Dddatkowo, dla ułatwienia aplikacji, folia jest naładowana ładunkiem elektrostatycznym, co powoduje, że samoistnie przylega do syfitu. To zdecydowanie przyspiesza pracę i poprawia jej komfort.
Taśma z folią
Na rolce znajdują się 33 mb, czyli maksymalny nawój jaki pozwala na komfortowe trzymanie jej w dłoni. Na rynku są odpowiedniki, ale cząsto o długości 15, 20 lub 25 mb. Sprawdź dodatkowo grubość i jakość folii, często producenci stosują tanie folie, które rozrywają się przy rozwijaniu lub pod wpływem powietrza z pistoletu. Ogromne znaczenie ma też rodzaj zastosowanego kleju, taśma nie powinna zrywać podłoża i zostawić kleju.
Taśmy z folią w naszej ofercie są najwyższej dostępnej na rynku jakości. Kto nie zna, niech sprawdzi. Polecamy!!!